Kurtz Ersa 0WICKNC2.2/10
Part No.:
0WICKNC2.2/10
Manufacturer:
Kurtz Ersa
Category:
Desoldering Braid, Wick, Pumps
Package:
Datasheet:
0WICKNC2.2/10.pdf
Description:
DESOLDERING BRAID 2.2 MM 10PCS/P
Shipping
0WICKNC2.2/10 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Kurtz Ersa
Series:
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
Braid/Wick
ESD Protection:
No Clean
Color:
ESD Safe
Width:
Length:
0.087" (2.20mm)