LEDdynamics Inc. 0M030-8503-37-D
Part No.:
0M030-8503-37-D
Datasheet:
0M030-8503-37-D.pdf
Description:
LUNALED,37" 6W UNDERCABINET, 120
Shipping
0M030-8503-37-D Specifications
Color:
White, Cool
CCT (K):
5000K
Voltage - Supply:
20V ~ 30V