LEDdynamics Inc. 0M030-8403-49-D
Part No.:
0M030-8403-49-D
Datasheet:
0M030-8403-49-D.pdf
Description:
LUNALED,49" 8W UNDERCABINET, 160
Shipping
0M030-8403-49-D Specifications
Color:
White, Neutral
CCT (K):
4000K
Voltage - Supply:
20V ~ 30V