LEDdynamics Inc. 0M030-8403-13-S
Part No.:
0M030-8403-13-S
Datasheet:
0M030-8403-13-S.pdf
Description:
LUNALED, 13" 2W UNDERCABINET, 40
Shipping
0M030-8403-13-S Specifications
Color:
White, Neutral
CCT (K):
4000K
Voltage - Supply:
20V ~ 30V