LEDdynamics Inc. 0M030-8303-37-S
Part No.:
0M030-8303-37-S
Datasheet:
0M030-8303-37-S.pdf
Description:
LUNALED, 37" 6W UNDERCABINET, 12
Shipping
0M030-8303-37-S Specifications
Color:
White, Warm
CCT (K):
3000K
Voltage - Supply:
20V ~ 30V