LEDdynamics Inc. 0M030-8303-25-S
Part No.:
0M030-8303-25-S
Manufacturer:
LEDdynamics Inc.
Category:
LED Lighting Kits
Package:
Datasheet:
0M030-8303-25-S.pdf
Description:
LUNALED, 25" 4W UNDERCABINET, 80
Shipping
0M030-8303-25-S Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
LEDdynamics Inc.
Series:
LunaLED
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Type:
General Purpose Lighting Kit
Color:
White, Warm
CCT (K):
3000K
Voltage - Supply:
20V ~ 30V