GCT 05-30-A-0304-A-4-06-4-T
Part No.:
05-30-A-0304-A-4-06-4-T
Datasheet:
05-30-A-0304-A-4-06-4-T.pdf
Description:
CABLE FFC/FPC 30POS 0.5MM 11"
Shipping
05-30-A-0304-A-4-06-4-T Specifications
Pitch:
0.020" (0.50mm)
Length:
11.9" (302.3mm)
Length - Exposed Ends:
0.157" (4.00mm)