GCT 05-12-A-0127-A-4-06-4-T
Part No.:
05-12-A-0127-A-4-06-4-T
Datasheet:
05-12-A-0127-A-4-06-4-T.pdf
Description:
CABLE FFC/FPC 12POS 0.5MM 5"
Shipping
05-12-A-0127-A-4-06-4-T Specifications
Number of Conductors:
12
Pitch:
0.020" (0.50mm)
Length:
5.000" (127.00mm)
Length - Exposed Ends:
0.157" (4.00mm)