Remington Industries 0.50X4.0FLT304SS-10
Part No.:
0.50X4.0FLT304SS-10
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
0.50X4.0FLT304SS-10.pdf
Description:
1/2" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
Shipping
0.50X4.0FLT304SS-10 Specifications
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
10.000" L x 4.000" W x 0.500" H (254.00mm x 101.60mm x 12.70mm)