Remington Industries 0.50X1.0FLT304SS-24
Part No.:
0.50X1.0FLT304SS-24
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
0.50X1.0FLT304SS-24.pdf
Description:
1/2" X 1" STAINLESS STEEL FLAT B
Shipping
0.50X1.0FLT304SS-24 Specifications
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
24.000" L x 1.000" W x 0.500" H (609.60mm x 25.40mm x 12.70mm)