Remington Industries 0.50SQR304SS-36
Part No.:
0.50SQR304SS-36
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
0.50SQR304SS-36.pdf
Description:
1/2" X 1/2" STAINLESS STEEL SQUA
Shipping
0.50SQR304SS-36 Specifications
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Square Bar
Specifications:
36.000" L x 0.500" W x 0.500" H (914.40mm x 12.70mm x 12.70mm)