Remington Industries 0.25X3.0FLT304SS-36
Part No.:
0.25X3.0FLT304SS-36
Datasheet:
0.25X3.0FLT304SS-36.pdf
Description:
1/4" X 3" STAINLESS STEEL FLAT B
Shipping
0.25X3.0FLT304SS-36 Specifications
Specifications:
36.000" L x 3.000" W x 0.250" H (914.40mm x 76.20mm x 6.35mm)