Remington Industries 0.25X2.0FLT304SS-48
Part No.:
0.25X2.0FLT304SS-48
Datasheet:
0.25X2.0FLT304SS-48.pdf
Description:
1/4X2 304 STNLSS STL FLT 48"L
Shipping
0.25X2.0FLT304SS-48 Specifications
Specifications:
48.000" L x 2.000" W x 0.250" H (1219.20mm x 50.80mm x 6.35mm)