Remington Industries 0.25X2.0FLT304SS-24
Part No.:
0.25X2.0FLT304SS-24
Manufacturer:
Remington Industries
Category:
Structural, Motion Hardware
Package:
Datasheet:
0.25X2.0FLT304SS-24.pdf
Description:
1/4X2 304 STNLSS STL FLT 24"L
Shipping
0.25X2.0FLT304SS-24 Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Remington Industries
Series:
Packaging:
Bag
Product Status:
Active
Type:
Stainless Flat Bar
Specifications:
24.000" L x 2.000" W x 0.250" H (609.60mm x 50.80mm x 6.35mm)