Kurtz Ersa 0242CDLF50/SB
Part No.:
0242CDLF50/SB
Datasheet:
0242CDLF50/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 5.0MM/0.1
Shipping
0242CDLF50/SB Specifications
Height:
0.047" (1.19mm)
Width:
0.047" (1.20mm)
Length:
1.890" (48.00mm)