Kurtz Ersa 0242CDLF200/SB
Part No.:
0242CDLF200/SB
Datasheet:
0242CDLF200/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 20.0MM/0
Shipping
0242CDLF200/SB Specifications
Height:
0.118" (3.00mm)
Width:
0.787" (20.00mm)
Length:
1.969" (50.00mm)