Kurtz Ersa 0242CDLF120/SB
Part No.:
0242CDLF120/SB
Datasheet:
0242CDLF120/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 12.0MM/0.
Shipping
0242CDLF120/SB Specifications
Height:
0.055" (1.40mm)
Width:
0.472" (12.00mm)
Length:
1.969" (50.00mm)