Kurtz Ersa 0242CDLF109A/SB
Part No.:
0242CDLF109A/SB
Datasheet:
0242CDLF109A/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 10.9MM/0
Shipping
0242CDLF109A/SB Specifications
Height:
0.044" (1.12mm)
Width:
0.075" (1.90mm)
Length:
1.772" (45.00mm)