KYOCERA AVX 02015JR65PBSTR\500
Part No.:
02015JR65PBSTR\500
Datasheet:
02015JR65PBSTR\500.pdf
Shipping
02015JR65PBSTR\500 Specifications
Capacitance:
0.65 pF
Tolerance:
±0.02pF
Voltage - Rated:
50 V
Operating Temperature:
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension:
0.024" L x 0.013" W (0.60mm x 0.33mm)
Height - Seated (Max):
0.011" (0.28mm)
Result:
02015JR65PBSTR\500 FAQ
1. How to order 02015JR65PBSTR\500 on CEX ELECTRONICS LIMITED?
3. Are the 02015JR65PBSTR\500 price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of 02015JR65PBSTR\500?
7.How to contact us to get technical supports, such as 02015JR65PBSTR\500 pin diagram, 02015JR65PBSTR\500 datasheet?