Kurtz Ersa 0142ZDLF100/SB
Part No.:
0142ZDLF100/SB
Datasheet:
0142ZDLF100/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 10.0 MM
Shipping
0142ZDLF100/SB Specifications
Tip Shape:
Blade
Height:
0.094" (2.40mm)
Width:
0.394" (10.00mm)
Length:
0.236" (6.00mm)