Kurtz Ersa 0142WDLF35/SB
Part No.:
0142WDLF35/SB
Datasheet:
0142WDLF35/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 3.5 MM
Shipping
0142WDLF35/SB Specifications
Tip Shape:
Angled, Flat
Height:
Width:
0.138" (3.50mm)
Length:
0.315" (8.00mm)