Kurtz Ersa 0142CDLF80A/SB
Part No.:
0142CDLF80A/SB
Datasheet:
0142CDLF80A/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 8.0 MM
Shipping
0142CDLF80A/SB Specifications
Width:
0.315" (8.00mm)
Length:
0.315" (8.00mm)