Kurtz Ersa 0142CDLF65/SB
Part No.:
0142CDLF65/SB
Datasheet:
0142CDLF65/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 6.5 MM
Shipping
0142CDLF65/SB Specifications
Height:
0.067" (1.70mm)
Width:
0.256" (6.50mm)