Kurtz Ersa 0142CDLF24L/SB
Part No.:
0142CDLF24L/SB
Datasheet:
0142CDLF24L/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 2.4 MM
Shipping
0142CDLF24L/SB Specifications
Height:
0.031" (0.80mm)
Width:
0.094" (2.40mm)
Length:
0.492" (12.50mm)