Kurtz Ersa 0142CDLF20/SB
Part No.:
0142CDLF20/SB
Datasheet:
0142CDLF20/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 2.0 MM
Shipping
0142CDLF20/SB Specifications
Height:
0.024" (0.60mm)
Width:
0.079" (2.00mm)
Length:
0.280" (7.11mm)