Kurtz Ersa 0142CDLF16A/SB
Part No.:
0142CDLF16A/SB
Datasheet:
0142CDLF16A/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 1.6 MM
Shipping
0142CDLF16A/SB Specifications
Width:
0.063" (1.60mm)
Length:
0.228" (5.80mm)