Kurtz Ersa 0142BDLF20/SB
Part No.:
0142BDLF20/SB
Datasheet:
0142BDLF20/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 2.0 MM
Shipping
0142BDLF20/SB Specifications
Tip Shape:
Blade
Height:
0.079" (2.00mm)
Width:
0.177" (4.50mm)