Kurtz Ersa 0142ADLF32/SB
Part No.:
0142ADLF32/SB
Manufacturer:
Kurtz Ersa
Category:
Soldering, Desoldering, Rework Tips, Nozzles
Package:
Datasheet:
0142ADLF32/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 3.2 MM
Shipping
0142ADLF32/SB Specifications
Attributes
Property Value
Manufacturer:
Kurtz Ersa
Series:
142
Packaging:
Bulk
Product Status:
Active
Tip Type:
Soldering
Tip Shape:
Angled, Flat
Height:
0.126" (3.20mm)
Width:
0.126" (3.20mm)
Length:
Diameter:
0.126" (3.20mm)