Kurtz Ersa 0102WDLF35/SB
Part No.:
0102WDLF35/SB
Datasheet:
0102WDLF35/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR, 3.5MM/0.1
Shipping
0102WDLF35/SB Specifications
Tip Shape:
Angled, Flat
Height:
Width:
0.094" (2.40mm)
Length:
1.201" (30.50mm)
Diameter:
0.094" (2.40mm)