Kurtz Ersa 0102CDLF24L/SB
Part No.:
0102CDLF24L/SB
Datasheet:
0102CDLF24L/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR,EXT. 2.4MM
Shipping
0102CDLF24L/SB Specifications
Tip Shape:
Chisel
Height:
Width:
0.094" (2.40mm)
Length:
1.378" (35.00mm)