Kurtz Ersa 0102CDLF18L/SB
Part No.:
0102CDLF18L/SB
Datasheet:
0102CDLF18L/SB.pdf
Description:
SOLDERING TIP ERSADUR,EXT. 1.8MM
Shipping
0102CDLF18L/SB Specifications
Tip Shape:
Chisel
Height:
0.031" (0.80mm)
Width:
0.071" (1.80mm)
Length:
1.378" (35.00mm)