Essentra Components 010256F025
Part No.:
010256F025
Datasheet:
010256F025.pdf
Description:
FILLISTER SLOTTED SCREW 2-56 THR
Shipping
010256F025 Specifications
Type:
Machine Screw
Screw Head Type:
Pan Head
Head Diameter:
0.132" (3.35mm)
Head Height:
Length - Below Head:
0.250" (6.35mm) 1/4"